Elon Musk’a attığı mesajlar ortaya çıktı! ‘Çocuklarımı benden uzak tutmasına seyirci kalamazsın’

Ünlü rapçi Kanye West, geçtiğimiz sene eşi ve çocuklarının annesi Kim Kardashian ile sekiz yıllık evliliğini sonlandırmıştı. Boşanmalarının ardından kendi markası Yeezy’nin çalışanlarından biri olan Bianca Censori ile aşk yaşamaya başlayan West’in, sevgilisiyle Beverly Hills’de yapılan samimi bir törenle evlenmişti.

Censori ile Venedik’te kameralara yansıyan uygunsuz görüntüleriyle adından söz ettiren West, son olarak Tesla’nın CEO’su Elon Musk ile mesajlarının ortaya çıkmasıyla magazin gündemine oturdu.

MESAJLARINI PAYLAŞTI

Ünlü isim, arkadaşı Ian Connor’dan; Musk’a attığı mesajların ekran görüntülerini Instagram’da paylaşmasını istedi. Paylaşılan görüntüde, West’in konuşması yer aldı.

“OTİZM BELİRTİLERİM VAR”

Sözlerine, “Benimle bir daha asla konuşmak zorunda değilsin ama eğer konuşursak ilişkimizin doğası değişmeli” diyerek başlayan rapçi; şöyle devam etti:

Ben bipolar değilim. Geçirdiğim bir araba kazasından kalma otizm belirtilerim var. Kim’in çocuklarımı benden uzak tutmasına seyirci kalıp, kamuoyuna hiçbir şey söylemeyip; sonra da sallantıda olan sosyal medya platformuna (X) hayranlarımı getirmem için bana ‘arkadaşınım’ diyemezsin!

Connor, West’in kendisine bu ekran görüntülerini ‘halka ulaştırmasını’ söylediği bir mesajı da paylaştı.

BİRKAÇ HAFTA ÖNCE OĞLUYLA GÖRÜNTÜLENDİ

West, 42 yaşındaki Kardashian’ın dört çocuğunu kendisine göstermediğini iddia etse de, birkaç hafta önce İtalya’daki bir futbol maçında oğlu Saint ile görüntülenmişti.

Baba-oğul ikilisi lüks bir locada otururken, West’in maç boyunca telefonuyla mesajlaştığı anlar kameralara yansımıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x